Stavební práce a terénní úpravy

stavebni-prace-02-751x388.jpg

Zemědělské a průmyslové stavby

Stavíme zděné i montované průmyslové objekty, stavební části technologických celků, jako např. tepláren, spaloven, kompostáren, třídících linek, horkovodů, parovodů atd. Stavíme rovněž výrobní haly, zemědělské haly, kancelářské objekty, skladovací a různé manipulační prostory. Také provádíme rekonstrukce výrobních a skladovacích objetů. Vše pro Vás zrealizujeme na klíč a kvalitní projektovou dokumentací.

Naše ucelená nabídka výstavby a montáže sahá od výrobních a skladových hal až ke komplexům výrobních či zemědělských budov, od základů po střechu, od nezateplených stájí až po objekty s plným technickým vybavením.

Naše společnost Morkus Morava s.r.o.. je schopna provést výstavbu jednoduchých a středně obtížných staveb pro zemědělství a průmysl. Stavební část provádíme vlastními výrobními prostředky a technologickou část, vzhledem ke specifickým technickým požadavkům, řešíme vždy poddodavatelským systémem dodávek a montáží.

Stavební práce

Provádíme kompletní rekonstrukce všech druhů staveb a objektů na klíč. Zajistíme veškeré bourací práce, terénní úpravy, rekonstrukční práce celého objektu či stavby ať už exteriéru nebo v interiéru a odvezeme veškerý vzniklý komunální a stavební odpad.
Jako dlouholetý lídr v oblasti zakládání staveb disponujeme dostatkem zkušeností se základy, jsme vybaveni odpovídající technikou a pracuje pro nás tým zkušených a sehraných pracovníků, kteří o betonování a zakládání staveb vědí vše potřebné.
V oblasti zemědělských staveb provádíme dodávky a montáž objekty pro malo i velko zemědělskou výrobu – ustájení skotu, prasat, drůbeže a jiných zvířat, skladování plodin, hnojiv, techniky a samozřejmě a s tím spojené technologické a administrativní budovy.
Průmyslové haly a dodávka různých dalších průmyslových staveb a objektů jsou jednou z našich hlavních činností a specializací. Naše mnohaleté zkušenosti ze staveb nejrůznějšího charakteru nám postupem času umožnily vyrůst a proto jsme schopni dodat komplexní služby pro tyto typy projektů.
Vyrábíme a dodáváme neizolované skladovací haly, stavíme plně izolované skladové haly pro obchodní, průmyslovou nebo zemědělskou sféru. Montované skladovací haly se vyznačují mnoha přednostmi, nízké investiční a provozní náklady, rychlá montáž, možnost demontáže a dlouhá živnost. Mají kvalitní vlastnosti, tudíž se nemusíte obávat znehodnocení skladovaného materiálu nepřízní počasí.
Provádění stavebních a montážních prací při novostavbách, změnách dokončených staveb (nástavby, přístavby, stavební úpravy), údržbě staveb a jejich odstraňování podle stavebního zákona, včetně vedení realizace staveb a jejich změn. Při provádění uvedených stavebních prací mohou být vykonány i činnosti související s realizací staveb.

Bytové nadstavby

stavebni-prace-03-550x365.jpg

Nástavby bytových domů odstraní problémy se zatékáním do starých plochých střech, ale též vytvoří nové bytové prostory a zhodnotí tak nemovitosti. Nástavba na bytovém domě není vyloženě nutností, ovšem jde o dobrou investici, která vyřeší více problémů najednou. Výhodnost nadstaveb se projevuje zejména jejich izolační funkcí, které přinášejí domu výraznou tepelnou úsporu. Díky statické rezervě panelových domů není nutné při realizaci nadstaveb zasahovat do konstrukce domu.

Nabídka služeb

Zajistíme inženýring, zpracování projektu, stavební povolení, vlastními silami obstaráme zemní práce, realizaci stavby a technologické dodávky včetně konečné kolaudace stavby.

Nabízíme naše zkušenosti a služby v oblasti oprav ocelových konstrukcí hal. Opravy a renovace hal provádí naši proškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi. Opravy a renovace hal provádíme jako doplňkovou službu našeho standardního montážního programu výstavby nových montovaných hal.

Nabízíme provedení přestavby a přemístění vaší montované haly. Navrhneme Vám řešení a vypracujeme cenový návrh na provedení přestavby a přemístění haly. Veškeré demontážní a montážní práce provádí naši proškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi.